22 Kasım 2021
Anasayfa » Yemek Tarifleri » Birbirinden Güzel Kahvaltı Masası Sunumları
Birbirinden Güzel Kahvaltı Masası Sunumları

Birbirinden Güzel Kahvaltı Masası Sunumları

Çocuğunuz kahvaltı yapmayı istemiyor mu? “Çocuğuma kahvaltıyı nasıl sevdirebilirim?” mi diyorsunuz? Çocuğunuzun zevkle kahvaltı yapması için ilk olarak sofrayı çekici hale getirmeliyiz. Bunun için de değişik kahvaltı menüleri hazırlamalı ve az yediği yiyecekleri sevimli şekillerde servis etmeliyiz.

Kahvaltı Masası Süsleme Fikirleri

Sadece çocuklar için değil tabii ki. Örneğin; eşinize bir pazar sabahı sürpriz kahvaltı hazırlamak istiyorsanız kalp şeklinde yumurta aşk dolu bir kahvaltı yapmanızı sağlayabilir. Yazımızın sonundaki galeride de görebileceğiniz gibi kaşar perniyirinden süpürge, kalp şeklinde yumurta, sosislerden kalp figürü gibi değişik seçenekleriniz bulunmakta.

Oğlunuz yumurtayı mı sevmiyor? Araba şeklindeki omlete hayır diyebileceğini zannetmiyorum!

Kahvaltı masamı nasıl renklendiririm, eğlenceli bir kahvaltı sorfası nasıl hazırlarım diye merak eden bayanlar için yazımızın sonunda güzel örnekler bulunuyor. Kahvaltı masası fikirleri galerimize mutlaka bir göz atmalısınız. Lezzetli sofralar dilerim.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Selcan

2 yorum

  1. keşke ben de bu kadar yetenekli olsam da ailem böyle kahvaltılar hazırlayabilsem

  2. İnsanın hemen kahvaltı edesi geliyor. Gerçekten sanat yapılmış, iştahım gecenın bu saatinde açıldı. Sabah uyanlım pogaca açma falan yeriz kader işte 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*