19 Ocak 2022
Anasayfa » Moda Dünyası » Yeni Sezon Bayan Kaban Modelleri 2015
Yeni Sezon Bayan Kaban Modelleri 2015

Yeni Sezon Bayan Kaban Modelleri 2015

Soğuk havalarda en büyük kurtarıcılarımızdan birisi de kabanlarımız olmuştur her zaman. Şık bir kaban sade bir kombinin farklı bir tarza bürünmesini bile sağlayabilir. Böylelikle hem soğuktan korunmuş hem de tarzınızı soğuk havalarda bile elden bırakmamış olmanızı sağlar.

Yeni sezon kaban modellerini incelediğimizde vücuda tam oturmayan bol kesimlerin revaçta olduğunu görüyoruz. Kürk yaka ve boyfriend ceket tarzı kabanlar çok fazla kullanılıyor desek yanlış olmaz. Kaban renklerine gelecek olursak, bu sezon klasik renklerin dışına çıkıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, bordo, pembe tonları, asker yeşili ve hardal sarısı çok fazla tercih edilen renklerden. Kazayağı deseni de yıllar sonra tekrar dikkati çeken desenler arasında yerini buluyor. Tercihleri incelediğimizde yine kabanların diz altına kadar uzayan mdodellerin daha çok tercih edildiğini, yerlere kadar uzanan çok uzun modellerin ise gözden düştüğünü söyleyebiliriz.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda yaptığımız incelemeler sonucunda en güzel yeni sezon bayan kaban modellerini aşağıdaki galeride bir araya getirdik. Beğeneceğinizi umarım.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Bir yorum

  1. Çok güzel modeller derlemişsiniz, özellikle bordo kaban çok hoşuma gitti, satın alabileceğim bir bağlantı yollamanız mümkün müdür ?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*