25 Ocak 2022
Anasayfa » Moda Dünyası » Vakko Wedding 2015 Gelinlik Modelleri
Vakko Wedding 2015 Gelinlik Modelleri

Vakko Wedding 2015 Gelinlik Modelleri

Gelinlerin hayallerini gerçeğe çeviren Vakko Wedding, dünyaca ünlü bir sürü ünlü tasarımcı ve markanın en özel gelinlik modellerini 2015 koleksiyonunda bir araya getirmiş. Dünyada gelinlik modasının trendlerine yön veren tasarımcıların en güzel gelinlik modellerinden oluşan Vakko Gelinlik Koleksiyonu tam 6 temadan oluşuyor.

Vakko Wedding mağazalarında hangi markaları bulabilirsiniz?
Berta, Elie by Elie Saab, Inbal Dror, Jenny Packham, Kenneth Pool, Marchesa, Monique Lhuillier, Naeem Khan, Oscar de la Renta, Reem Acra, Roland Mouret, Romona Keveza Collection, Temperley Bridal, Vakko Wedding, Vera Wang, Zuhair Murad, Adrianna Papell, Allure Bridals, Avenue Diagonal, Bliss Monique Lhuillier, Fara Sposa, La Sposa, Legends Romona Keveza, Lusan Mandongus, Novia D’Art, St.Patrick, Tadashi Shoji, Theia White Collection ve White One markaları exclusive olarak Vakko Wedding dünyasında yer alıyor.

İlk tema olan Zarif Çiçekler temasında; üç boyutlu çiçekler tül, organza ve işlemelerle farklı şekillerde yorumlanarak kumaşla bir bütün haline getirilmişler.  İncelediğimizde Ellie by Ellie Saab bu modellerin en çok rastlandığı koleksiyonu gelinlere sağlıyor.

Işıltılı satenler teması ise, hem kabarık ve gösterişli modellerle, hem de daha sofistike ve yalın formalarla sade ve ışıltılı satenler kullanarak karşımıza çıkmakta. Duvaklar dantelden, saçlarda ışıltılı taçlar ve gösterişli çiçeklerle birlikte saten gelinlikler adeta bir kraliçe ihtişamıyla göz kamaştıracak gelinleri bekliyor.

Romantik danteller temalı koleksiyonlarda klasik dantelli gelinlikler tasarımcıların yorumlarıyla birlikte güncellenmiş olarak bu sezon da çokça tercih edileceğini belli ediyor. Klasikleşmiş çiçek motiflerinin yanında geometrik desenler ve fishnet görünümlü klasik gelinlikler de tasarımlar arasında kendini oldukça belli ediyor.

Klasik kabarık gelinlikler 2015 sezonunda Masalsı tüller isimli temada yeniden yorumlanarak daha yumuşak ve hafif tüllerle bütünleştirilmiş. Farklı dikiş tekniklerinin tercih edildiği bu temada ortaya çıkan detaylar minimal ve modern çizgilere sahipler. Abartılı modellerden hoşlanmayan ve sade modelleri tercih eden gelinlerin bu sezon da tül modellerden yana tercihte bulunabileceğini söyleyebilirim.

Düğün sonrası partilerde de kendini gösteren ve dünyada son zamanlarda ivme kazanmış olan Uzak Düğünler konsepti, Vakko Wedding mağazalarında bir temaya da adını veriyor. Bu tasarımlarda zaman zaman abartılı detaylarla sade hatlar bazen de sade kesimler ile minimal farklılıklar karşımıza çıkıyor. Vintage şıklığa da gönderme yapmayı ihmal etmiyor.

Cesur ve iddialı kesimler, derin sırt ve göğüs dekolteleri ile öne çıkan, klasik gelinlik tarzında uzak, sıradış gelinliklerin yer aldığı Cesur Dekolteler temasında farklı olmak isteyen gelinlere hitap eden özel tasarım gelinlikler yer alıyor.

Bu yaz evlenecekseniz Vakko Wedding’in 2015 gelinlik modellerine bakmadan gelinliğinizi belirlemeyin. Rüya gibi bir gelin olmak için Vakko Wedding birbirinden güzel gelinlikler sunuyor. Vakko Wedding mağazalarında sezon gelinlikleri 2.750 TL’den başlayan fiyatlarla gelinleri hayallerine ulaştırmayı bekliyorlar.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*