22 Ocak 2022
Anasayfa » Moda Dünyası » Sonbaharda Moda Renkler
Sonbaharda Moda Renkler

Sonbaharda Moda Renkler

Her yeni sezonun bazı yeni ve baskın renk trendleri vardır. Bildiğiniz gibi hangi renklerin o sezon moda olduğunu bilmek önemlidir. Çünkü modası geçmiş renklere bir servet dökmek istemezsiniz. O yüzden, bu yazımızda, sizlere yardımcı olmak için bu sonbaharın moda renklerini ele aldık. Örnek kıyafetleri inceleyip bir sonraki alışverişinizi buna göre düzenleyebilirsiniz. Okumaya devam edin ve eğlenin kızlar 🙂

Fuşya

Fuşya sıcak ve parlak bir renk. Bu harika rengi en büyük modacıların en son sonbahar defilelerinde sıklıkla görüyoruz.DKNY, Kate Spade ve Diane Von Furstenberg… Sonbahar kıyafetinize bir parça fuşya ekleyin ve dikkatler üzerinizde olsun.

Kestane ve Mor

Çoğu kadın mor rengi sever ancak bu sezona kadar pek de sokaklarda gördüğümüz renklerden birisi değildi. Mor rengi sevenlerdenseniz, kıyafetlerinizde mor renge de yer verin ve bir moda ikonu olduğunuz belli olsun. Kestane rengi için ise tam anlamıyla sonbaharın rengi diyebiliriz. Siyah ve kahverengi ile karşılaştırıldığında size daha kadınsı bir hava kattığı tartışılmaz! İlham almak için aşağıdaki kıyafetleri inceleyin kızlar:

Kobalt Mavisi

İşte her sezon giyebileceğiniz harika bir renk. Gardrobunuzda kobalt mavisi yoksa lütfen hemen en az bir parça alın. Fazla söze gerek yok!

Zümrüt Yeşili

Zümrüt yeşili kesinlikle sizi daha zarif gösterecek mükemmel bir renk. Hem resmi davetlere uygun bir renk, hem de nereye giderseniz gidin görünüşünüze fark katacak bir enerjisi var. Zümrüt kıyafetlerle ilgili aşağıdaki örneklerden ilham alabilirsiniz.

Bu sonbaharda sizin favori renginiz hangisi kızlar?

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*