3 Ağustos 2021
Anasayfa » Moda Dünyası » Modern Trousseau 2015 Bahar Sezonu Gelinlik Modelleri
Modern Trousseau 2015 Bahar Sezonu Gelinlik Modelleri

Modern Trousseau 2015 Bahar Sezonu Gelinlik Modelleri

Uzunca bir süredir yeni sezon gelinlik modelleri konusunda paylaşım yapmıyorduk. Bu yazımızla tekrar gelinlik modellerine geri dönmüş olduk. Gelin adaylarımız için birbirinden güzel gelinlik modellerini incelemeye devam ediyoruz.

Gelinlik her genç kızın hayatının belki de en özel anını yaşarken giydiği özel bir kıyafettir. Doğru gelinlik seçimi, hem gelin kızın kendini dünyanın en mutlu ve en güzel kadını olarak hissetmesine neden olurken konukların da gelinin güzelliğine hayran olmalarını sağlamaktadır. Modern Trousseau gelinlik modelleri de çiçeği burnunda gelin adaylarımıza bu duyguları tattıracak güzellikte, birbirinden muhteşem gelinliklere reasyonlarında yer veren bir marka.

Abartıdan uzak ama şık bir gelinlik modeli arıyorsanız, başınızı döndürecek o kesinlikle Modern Trousseau gelinlik kreasyonunda yer alıyor. Kalçaya oturan A kesim etekler, kemerler, danteller, fiyonklar Modern Trousseau gelinliklerin ana detayları arasında yer alıyor. Ayrıca askıları, güpürlü ve kalp yaka modelleri de beğenileri toplamış bir gelinlik koleksiyonuna sahip Modern Trousseau. Ayrıca önemli bir detay da çoğu gelinliğin kuyruklu model olarak tasarlanmış olması.

Lafı fazla uzatmadan sizleri Modern Trousseau gelinlik modelleri ile baş başa bırakıyorum kızlar.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*