23 Ocak 2022
Anasayfa » Moda Dünyası » Michael Kors 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Michael Kors 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Michael Kors 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Pek sevgili moda bağımlısı takipçilerim yine harika bir koleksiyon yazısıyla daha sizlerleyim. Hepinizin zevkle takip ettiği markalardan birisi de michael kors, bu yaz sezonunda da birbirinden güzel elbiseler ile karşımızda. Bu koleksiyona karşı boş kalamadım ve sizlerle paylaşmak için kolları sıvadım.

Tüm dünyada bayanların en beğendiği moda markalarından biri olan Michael Kors geçtiğimiz günlerde 2015 yaz koleksiyonunu sergiledi. Koleksiyon modacılar ve modaseverlerden tam puan almayı başardı.

Anlaşılan o ki bu yaz elbiselerde çiçekler açacak. Mağazaların vitrinlerinde bolca çiçekli elbiseleri göreceğiz. Genel olarak amerikan esintileri taşıyan koleksiyon, her parçası ile modern new yorkluları temsil etme niteliği taşıyor. Her parçası neşeli, çılgın ve özgüvenli. Çiçekli renkli parçaların bolluğuna karşın siyahın asaletli duruşu da unutulmamış. Siyah elbiseler tüllerle süslenerek değerlendirilmiş ve ortaya çok güzel bir sonuç çıkmış.

Bahar aylarına çok yakışacak birbirinden güzel renklerde, güzel, sıcacık çiçekli elbiseler koleksiyonun beğenilen parçalarından. Aynı zamanda yazın vazgeçilmezlerinden olan uçuşan ferah etekler, skinny pantolonlar, denizci tarz hırkalar ve ceketler de bolca kullanılmış. Çantalarda ise genellikle uzun askılı çantalar tercih edilmiş. 2015 Michael Kors ilkbahar yaz koleksiyonu için galerimizi incelemeden geçmeyin.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*