25 Ocak 2022
Anasayfa » Moda Dünyası » Kabarık Gelinlik Modelleri 2015
Kabarık Gelinlik Modelleri 2015

Kabarık Gelinlik Modelleri 2015

Tüm genç kızların en büyük hayallerinden biri gelinlik giymektir. Bu noktadan hareketle 2015 yılında evlenecek olan bayanlar için birbirinden güzel kabarık gelinlik modelleri arasından seçtiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Gelin adayları her sene moda evlerinde bir sürü farklı gelinlik modeli arasından birisi seçmeye çalışır. Ben de gelin adaylarının işini kolaylaştırmak için en çok tercih edilen model olan kabarık gelinlik modeli örneklerini paylaştım. Kabarık gelinlik modelleri hem ince ve fit vücuda sahip bayanlarca hem de fazla kilolara sahip bayanlarca tercih edilebilecek gelinlik modellerinden biridir. Bu senenin kataloglarını incelediğimizde ise taşlı kabarık gelinlik modelleri daha fazla tercih edilecek diyebiliriz.

Sade bir gelinlik istemeyen bayanların beğeneceği bu gelinlik modelleri moda evleri tarafından gelinliğin pek çok farklı değerli ve değersiz taşla süslenmesiyle hazırlanıyor. Taşlı kabarık gelinlik modelleri 2015 kataloglarında kullanılan kumaşın kalitesi, işçiliği ve taşların değerlerine göre 1500 tl civarından başlayarak 10000 tl civarına kadar fiyatlanabiliyor. Daha pahalı gelinlikler de bulmak mümkün tabii.

Kabarık gelinlik modelleri de kendi içinde çeşitli türlere ayrılıyor. Bu sene dikkati çeken bir diğer türü de güzel ve ince bir vücuda sahip bayanlara çok yakışabilecek olan mini kabarık gelinlik modelleri. Önceki yıllarda bu modeller pek tercih edilmiyordu ancak bu sene bu değişebilir bence. Ünlü gelinlerin üzerinde göreceğimiz trend gelinlik modelleri arasında bu sene mini modelleri görmeyi bekliyorum. Ayrıca cesur bayanlar için dekolteli kabarık gelinlik modelleri de düşünülebilir.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

5 yorum

  1. Galerideki gelinlikleri nasıl satın alabiliriz? Markaları ve fiyatları var mı?

    • Beğendiğiniz tasarımları gelinlikçilerde gösterirseniz benzerini yapıyorlar 🙂 Fiyatı da kullanılan malzemeye göre belirleniyor. Ne kadar bütçeniz varsa ona göre kumaş kalitesini belirliyorlar.

  2. Gelinliğin kabarık olması ne kadar önemli olsada artık yeni nesil gelinlikleri günümüzde kabarık değil malesef eskiden gelinlik ne kadar kabarık olursa o kadar makbul olurmuş ama bence günün birinde yine eskiye dönüş olucaktır. 🙂

    • Haklısınız Yasemin hanım. Eskisi gibi kabarık model tercih edilmiyor çoğu düğünde. Ancak kabarık gelinlikler bana hala daha güzel geliyor nedense.

  3. Kabarık gelinlik modelleri 2015 yılında diğer senelere nazaran çok daha fazla ilgi görecek gibi görünüyor. Ben en azından sevdiklerime bu şekilde tavsiye veriyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*