25 Ocak 2022
Anasayfa » Moda Dünyası » Deri Etek Nasıl Giyilir?
Deri Etek Nasıl Giyilir?

Deri Etek Nasıl Giyilir?

Merhaba kızlar! İlk olarak Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor bayramınız kutlu olsun diyelim. Bugün farklı bir formatla karşınızdayım. Bundan sonra belli aralıklarla sizlere “… nasıl giyilir?” başlığında kombin önerilerimi yazacağım. Serimizin ilk parçası da deri etekler. Yani konumuz Deri Etek kombinleri üzerine bu yazıda. Siz de “Deri etek nasıl kombinlenir?” diye soranlardansanız buyrun birlikte bakalım 🙂

Baştan Aşağı Siyah Deri Etek Kombini

Baştan Aşağı Siyah Deri Etek Kombini

Eminim deri etek denilince sizin de aklınıza hemen siyah geliyordur. En kolay kombinlenen klasik parçalardan olmasının bunda etkisi var sanırım. Siyah deri eteği en kolay ve etkili bir biçimde kombinlemenin yolu ise baştan aşağı siyah giyinmektir. Böylelikle daha ince görünmeyi de garantilemiş oluyoruz aynı zamanda 🙂

Yazılı Tişört Deri Etek Kombini

Yazılı Tişört Deri Etek Kombini

Son dönemlerin trend tişört türlerinden olan beyaz üzerine siyah yazılı tişörtleri giymeyi seviyorsanız bunu dar kesim deri eteğinizle de kombinleyebilirsiniz. Tişörtü eteğin içine sokup, hafifçe dışarı çıkardığınızda hem şık hem de doğal bir görüntünüz olacak.

Kot Gömlek Deri Etek Kombini

Kot Gömlek Deri Etek Kombini

Deri eteğin en çok kombinlendiği parçalardan birisi de gömleklerdir. Ancak kot gömleklerin yeri ayrıdır. Dar kesim deri eteklerle de kloş deri eteklerle de oldukça güzel uyum sağlayabilir. Daha önce denemediyseniz mutlaka bir şans vermelisiniz.

Renkli Stiletto – Deri Etek Kombini

Renkli Stiletto - Deri Etek Kombini

Siyah beyaz ağırlıklı bir deri kombini hazırladığınızda biraz renk katmak için parlak renklerde stilettoları deneyebilirsiniz. Kombininiz hem sade hem de dikkat çekici olmayı başaracaktır.

Salaş Kazak Deri Etek Kombini

Salaş Kazak Deri Etek Kombini

Kış mevsiminde deri etek giyecekseniz en iyi kombin salaş kazaklarla olur desem yanlış olmaz sanırım. Dizüstü çizmeler veya kalın çoraplar ile de kendinizi sıcak tutabilirsiniz. Salaş kazakları pek beğenmiyorsanız diğer kazak türleri ile de benzer kombinler yapabilirsiniz.

Crop top – Deri Etek Kombini

Crop top - Deri Etek Kombini

Midi kloş deri eteğiniz var ise kısa bir üst (crop top) ile kombin deneyebilirsiniz. Göbeğinizin açıkta olmasını istemezseniz yüksek bel etek üzerinde biraz uzun bir crop top işinizi görecektir. Kışın benzeri bir kombini kısa kazak modelleri ile de yapabilirsiniz. Ayrıca bu kombinde midi etek yerine farklı etek türlerini de deneyebilirsiniz.

Metal Aksesuar – Deri Etek Kombini

Metal Aksesuar - Deri Etek Kombini

Metal aksesuarlar da deri eteklerle harika görünümler yaratabiliyor. Kemerinizde veya saatinizde metalik renkler tercih ederek harika kombinler yapabilirsiniz.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*