28 Eylül 2021
Anasayfa » Moda Dünyası » Deri Elbise Modelleri
Deri Elbise Modelleri

Deri Elbise Modelleri

Deri elbiseler genelde zor kombinlendiği için çoğu bayanın giymeye cesaret bulamadığı kıyafetler arasındadırlar. Bu sorunu görmezden gelemedik ve bayanlar için birbirinden şık ve güzel deri elbise kombinlerini değerlendirip bir galeride toplama kararı aldık. Bu karar üzerine de bu yazıyı sizlerle paylaşıyoruz. Galerimizde de görebileceğiniz gibi çok şık deri elbise modelleri bulunmaktadır. Ülkemizde daha çok abiye elbise modellerine alternatif olarak düşülse de deri elbiseler gündüz giyimi için de harika parçalara sahiptirler.

İlk olarak deri elbise kombinlerken deri ceket tercih etmemeniz gerektiğini özellikle vurgulamak istiyorum. Üzerinize bir şey alma ihtiyacınız varsa uzun bir ceket (dikkat deri değil) veya palto alabilirsiniz. Sıcak mevsimlerde deri elbisenizi çorapsız tercih edebileceğiniz gibi serin zamanlarda da opak çoraplar ile kombinleyebilirsiniz. Kombininize biraz parıltı katmak isterseniz trend büyük takı modellerini deneyebilirsiniz. Işıltılı yüzükler de alternatif olarak denenebilirler.

Deri elbise kombinlerinin şüphesiz en önemli parçalarından birisi de ayakkabılardır. Kombininizde trendlere uyarak bootie modelleri, stiletto modelleri veya topuklu ayakkabı modelleri de tercih edebilirsiniz. Yazının devamında önerilerimizi bulacaksınız.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*