3 Ağustos 2021
Anasayfa » Moda Dünyası » 2015 Yazlık Elbise Modelleri
2015 Yazlık Elbise Modelleri

2015 Yazlık Elbise Modelleri

Kış aylarının yerini yavaşça bahara terketmeye başlaması ile birlikte bayanlar için yazlık elbiseler vitrinlerde boy göstermeye başladılar. Biz de trend yazlık elbise modellerini ele almaya karar verdik. Önümüzdeki yaz sezonunda kırmızı ve yeşil rengin hakimiyeti oldukça eğlenceli tasarımlara sahip desenli elbiseler ile birlikte olacak gibi görünmekte.

Yazlık Mini Elbise Modelleri 2015

2015 yazından tüm bayanlar için ilk tercihlerden biri mini elbiseler olacak yine. Sıcak günlerde terlememek ve rahatça gezebilmek isteyen bayanların ilgisi öncelikle mini elbiselerde olacaktır.

Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Yazın enerjisini cıvıl cıvıl yaşamak isteyen tüm bayanlar çiçek desenli elbiseleri denemeliler. İster mini elbise, ister uzun elbise olarak çiçek desenli elbiseleri bulmak mümkün. Üstelik spor ayakkabılarla da yüksek topuklu ayakkabılarla da kombinlemeye uygunlar.

2015 Kot Elbiseler

Önceki sezonlarda fazla göz önünde yer almayan kot elbiseler bu sezon özellikle genç bayanlarca fazla tercih edilecek. Spor görünüm ve rahatlığı nedeniyle gençlerin günlük kıyafet tercihinde özellikle yer bulacaklar.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*