28 Eylül 2021
Anasayfa » Moda Dünyası » 2015 Tozlu Giyim Bayan Ayakkabı Modelleri
2015 Tozlu Giyim Bayan Ayakkabı Modelleri

2015 Tozlu Giyim Bayan Ayakkabı Modelleri

Son yıllarda hızlı çıkışıyla dikkati çeken markalardan olan Tozlu Giyim, 2015 ayakkabı trendlerine uygun ayakkabıları ile de dikkati çekmekteler. Biz de Tozlu Giyim 2015 Kataloglarında yer alan ayakkabı modellerini sizler için inceledik.

Genel olarak ayakkabılara bakacak olursak, bağcıklı ve gizli topuklu spor modeller ile püsküllü rugan ayakkabılar dikkati çekiyor.

Gizli-Topuk-Bağcıklı-Spor-Ayakkabı-Tozlu-Giyim

Yaz aylarında spor kombinlerin ayrılmaz parçası olmaya aday olan gizli topuklu spor ayakkabılar birbirinden güzel çeşitleri ile incelemenizi beklemekte. Saatlerce yürüyüşten sonra bile ayaklarını hiç yormayacak ergonomiye sahip olan bu modellerin vizon renkli olanını özellikle öneririz. Gizli topuklu spor ayakkabı çeşitleri 39.99 TL etikete sahip olacaklar.

Püsküllü-Rugan-Ayakkabı-Modelleri-Tozlu-Giyim

Bir diğer tanıtacağımız model ise leopar desenli ayakkabılar. Özel günlerde zevkle giyebileceğiniz bu modeller günlük kombinlere de kolaylıkla uyum sağlayabilmekte. İster gizli topuk isterseniz de dolgu topuk olarak farklı türleri de bulunmakta. Bir sürü farklı renk seçeneğine de sahip olan leopar desenli ayakkabı çeşitleri 49.99 TL etikete sahip olacaklar.

Leopar-Desenli-Ayakkabılar-Tozlu-Giyim

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*