28 Eylül 2021
Anasayfa » Moda Dünyası » 2015 Stiletto Ayakkabı Trendi
2015 Stiletto Ayakkabı Trendi

2015 Stiletto Ayakkabı Trendi

Kadınların en çok dikkat çektiği, kişiliklerini belli eden eşyaları ayakkabılarıdır. Nasıl bir ayakkabı giydiğiniz klasik, muhafazakar, yeniliklere açık yada havai olup olmadığınızı belli eder. Tarzınızı sergileyeceğiniz yeni ayakkabı trendleri arasında son dönemin popüler tercihi olan stiletto ayakkabı modellerini inceledik bu yazımızda.

Stiletto Ayakkabı Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

Stiletto ayakkabı dar ve yüksek bir ayakkabı modelidir. Stiletto seçiminde ilk olarak ayağınıza en uygun olan modeli bulmanız önemlidir. Yoksa sonradan oluşacak ortopedik sorunlarla baş etmeniz gerekebilir. İnce ayaklı bayanlar için sivri burunlu stilettolar, taraklı ayağı olan bayanlarda ise yuvarlak burunlu stiletto modelleri daha uygun olabilir.

Stil Öncüsü Stiletto Ayakkabı Modelleri

Ayağınıza uygun modelleri ayırdıktan sonra, nerede kullanacağınızı göz önüne almanın vakti gelmiş demektir. Örneğin, davetlerde, düğünlerde, nişan merasimlerinde iç kısmı açıkta bırakan, ayak dekoltesi bulunan modeller daha uygun olabilir.

Seçeceğiniz modelin sağlam bir iskeletinin olmasına, topuk yükseltisinin ergonomik olmasına ve ökçelerinin yere sağlam bastığına da dikkat etmelisiniz. Bu tarz dar ve yüksek tüm ayakkabı modellerinde bunlara dikkat edilmelidir. Aksi takdirde yürürken sorunlarla karşılaşmanız olasıdır.

Trend Stiletto Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı mağazalarında rugan ve süet gibi malzemelerle hazırlanmış stiletto ayakkabılar bulunabilmekte. Geçen sezonlarda trend olan renkli stilettolar da halen bulunabiliyor. Bu modeller ister pantolon, ister etek ile güzel kombinler yakalayabilmekteler.

Ayakkabılarını seven bayanlardansanız sizin için iyi bir yatırımdır stiletto ayakabılar. Modası asla geçmez, her dönemin ayakkabısıdır. Aynı zamanda kadınsı ve şık görünmenizi de sağlayacaktır.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*