3 Ağustos 2021
Anasayfa » Moda Dünyası » 2015 NetWork İlkbahar-Yaz Bayan Kıyafetleri Koleksiyonu
2015 NetWork İlkbahar-Yaz Bayan Kıyafetleri Koleksiyonu

2015 NetWork İlkbahar-Yaz Bayan Kıyafetleri Koleksiyonu

Bu yazımızda yerli markalarımızdan olan Network’ün yeni sezon ilkbahar-yaz bayan koleksiyonundaki elbise modellerini ele alacağız.

Boyner Holding Gruba bağlı olan Network markası, hazır-giyim sektörüne 1999 yılında katılmış. Nwtwork, 21. yüzyılın çok kültürlü yapısından beslenen, yeni açılımlarla kendini zenginleştiren, yaratıcı ve dinamik bir marka olma özelliği taşıyor.

NetWork, 2012 İlkbahar Yaz sezonundan itibaren, kusursuz ve zamansız tasarımlarına eklediği yeni line’larla koleksiyon derinliğini artırdı. Network Zone, iddialı kesimleri ve çarpıcı renk skalasıyla, sezon trendlerini modern Network tasarımlarıyla buluşturuyor. Hafta sonunun sakinliğini zamansız Network tasarımlarıyla birleştiren Network Touch, modern yaşamın hızlı temposuna derin bir nefes aldırıyor. Network Black; gece hayatının ışıltısını sade ve klasik modelleriyle zamansız tasarımlarına yansıtarak şık davetlerin ve özel gecelerin etkileyici silüetini yaratıyor.

NetWork, “zamansız moda” anlayışıyla Türkiye’de adı özgünlük ve kaliteyle bütünleşen bir marka olmaktan gurur duyuyor.

Gece elbiselerinde Network markasını beğenenler için oldukça fazla seçenek bulunmakta. Network mağazalarında rengarenk bir 2015 elbise koleksiyonu sizleri beklemekte. 2015 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu ile Network feminen stilin yeni bir yorumlamasını yaparken bunu 40’lı ve 50’li yılların üniforma görünümünde sunarak yaz aylarının dinamik atmosferini bir araya getirmiş.

Network ilkbahar yaz kadın koleksiyonu görüntülerinden oluşan galerimizi yazımızın sonunda bulacaksınız.

 

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*