22 Mayıs 2022
Anasayfa » Moda Dünyası » 2015 Koton Etek Modelleri
2015 Koton Etek Modelleri

2015 Koton Etek Modelleri

Her bayanın beğeneceği pek çok farklı tarzda ürünü bünyesinde bulunduran Koton mağazaları bu sezonda da etek modellerindeki çeşitlilik ile bayanları mutlu edecek. Kaliteli ve şık etekler aynı zamanda da ekonomik fiyatları ile dikkati çekmekteler. Etek modellerine ister Koton mağazalarından isterseniz de Koton internet sitesinden ulaşabileceksiniz. Bu yazımızda yeni sezon Koton etek modellerini size tanıtacağız.

Etek modellerini incelediğimizde ilk olarak mini deri etekler trend olacak gibi görünmekte. İlkbahar ve yaz aylarında rahatlık ile çekiciliği birlikte sunan mini etekler bu sezonda deri etek olarak karşımıza çıkacaklar.

Koton-2015-Deri-Etek-Modelleri

Yukarıda görülen mini deri etek modeli bel bölgesini saran alta doğru genişleyen bir yapıda tasarlanmış. Hemen her kombine uyum sağlayabilecek olan bu deri etek için sadece 69.99 TL ödemeniz yeterli.

Bir diğer önerimiz ise Koton çiçek desenli mini etek modelleri. Evet yine mini etekler. Bu sezon uzun etek modelleri ne yazık ki fazla ele alınmamış. Genel olarak mini etek modelleri üzerinden gidiliyor. Bunlardan biri olan çiçek desenli miniler ile yaz aylarını cıvıl cıvıl geçirebileceksiniz.

Çiçek-Desenli-Mini-Etek-Modelleri

Asimetrik ve içe çapraz kesimli bu modelin fiyatı sadece 49.99 TL. Yazın yüksek topuklular ile sonbaharda da uzun çizmeler ile kombinlemeye müsait. Hoş tonlarda bir çiçek desenli mini modeli.

2015 Koton Etek Modelleri

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*