27 Eylül 2021
Anasayfa » Moda Dünyası » 2015 Ekose Trendi
2015 Ekose Trendi

2015 Ekose Trendi

Geçmişten güzel bir anı olarak çoğumuzun aklında yeri olsa da ekose desenler son yıllarda adeta sağlam bir geri dönüş yapmış durumda. Bunu 2015 sezonunda da bozmadılar ve en tutulan, en beğenilen trendler arasında yerlerini koruyorlar.

ekose etek modeli

Liseli kızların etek deseni olarak aklımızda yer etmiş bir desen ekose. Son dönemlerde ise elbiselerden tutun da kazaklara, şallara ve gömleklere kadar pek çok kıyafette görebildiğimiz bir desen. Daha çok siyah, yeşil, lacivert gibi koyu renklerle hoş kombinler oluşturan ekose desenler, kazaklarla birlikte adeta mükemmel ikiliyi oluşturmakta.

ekose oversized şal

Kıyafetlerinizde yoğun ekose desenler tarzınıza pek uygun gelmiyorsa, trende uymak adına birkaç aksesuarınızda ekose desen değerlendirebilirsiniz. Bu senenin bir diğer trendi oversized şalınız ekose desen olabilir örneğin. Düz renk kazaklarla birlikte boynunuza dolayacağınız bir ekose oversized şal harika olacaktır.

ekose pantolon

Ekose parçanın tercih edilmediği tek parça sanırım pantolonlar. Ekose desen vücudu daha kilolu gösteren bir yapıda olduğu için ekose pantolonlar çok tercih edilmemekte. Ancak yine de ekose pantolon giymeyi kafaya koyduysanız ince çizgili olanlar ile etkisini hafifletebilirsiniz.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*