25 Ekim 2021
Anasayfa » Moda Dünyası » 2014-2015 İlkbahar – Yaz Modası Trendleri
2014-2015 İlkbahar – Yaz Modası Trendleri

2014-2015 İlkbahar – Yaz Modası Trendleri

Selamlar kızlar, kış geldi geçiyor, artık yavaştan ilkbahar/yaz modası ile ilgilenmekte fayda var dedim ve sizler için geniş bir fotoğraf galerisi hazırladım. Türkiye ve dünyadaki moda trendlerini Kafe Bayan ile takip edebilmeniz için geniş çapta araştırmalar yapıyorum, modanın kalbinin attığı tüm şehirlerin moda trendlerini sizlerle paylaşacağım zamanla…

Bu ilkbahar – yaz sezonununda da son yıllarda olduğu gibi pastel renkler önplanda. Ama daha canlı, daha cesur ve özgün tasarımlar da kendine ön sıralarda yer buluyor. Baharın gelişi, ünlü moda tasarımcıları için yeniden canlanmak anlamına gelmekte. Bu da tasarımlarına aynen yansıyor.

Moda denildiğinde insanın aklına hemen güncel moda trendleri geliyor, kelime anlamı olarak doğru bir algı olsa da, trendlere bakıldığında 90’lar, 80’ler, 70’ler hatta 50’lerde kullanılan stiller de zaman zaman ön plana çıkabiliyor. Bunu da göz önüne almakta fayda var her zaman.

Geçtiğimiz yılların aksine bu yıl spor giyim dikkatleri daha fazla toplayacak gibi. Atletik bir görünüme sahip olmamızı sağlayan spor kıyafetler, gündelik işlerde bizlere şıklık ve rahatlık sağlıyor.

Lafe fazla uzatmadan fotoğraf galerisine geçelim isterseniz. İşte yaklaşan sezonun moda trendleri.

Bol görselli upuzun bir konu oldu ne dersiniz kızlar 🙂 Önümüzdeki ilkbahar yaz sezonu trendlerini genel olarak bu şekilde olacak. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi Facebook, twitter, google+ ve pinterest’te de takip etmeyi unutmayın!..

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*