28 Eylül 2021
Anasayfa » Dekorasyon » Dekoratif Ayna Modelleri
Dekoratif Ayna Modelleri

Dekoratif Ayna Modelleri

Evinizi dekore ederken özel olarak seçmeniz gereken önemli parçalardan birisi de dekoratif ayna modelleridir. Dekoratif aynaları evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynalar bulundukları odayı daha estetik hale getirirler. Tabii bunun için aynanın diğer eşyalarla uyumlu seçilmiş olması da gerekmektedir.

Salonda tercih edeceğiniz aynanın diğerlerinden biraz daha büyük ve gösterişli olması normaldir. Oturma odanız için ise orta büyüklükte modern tasarıma sahip bir ayna modeli uygun olacaktır. Küçük odalarınızda ise aynaların derinlik veren etkisini iyi kullanabilirsiniz. Küçük odaya konulacak büyük bir ayna odanın daha geniş gözükmesini sağlayacaktır.

Aynaları hediye olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle yeni evli çiftlere ev hediyesi olarak şık bir tasarım ayna modeli götürebilirsiniz. Çeşitli kullanı imkanlarına sahip ayna modelleri arasından fikir edinebilmeniz için beğendiklerimden oluşan bir de galeri hazırladım. Yazının devamında galerimi göreceksiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*