24 Eylül 2021
Anasayfa » Dekorasyon » Çivi Atölyesi ile Doğal Dekorasyon Objeleri
Çivi Atölyesi ile Doğal Dekorasyon Objeleri

Çivi Atölyesi ile Doğal Dekorasyon Objeleri

Çivi atölyesi İstanbul kökenli bir dekorasyon firması. Bilinen ev eşyaları alışılagelmedik şekillerde beğeninize sunarak evinizde farklı bir atmosfer yaratmanıza imkan sağlıyorlar. Örneğin; aydınlatma için bir masa lambası düşünün ancak eski demir su boruları ya da bakır borularla oluşturulmuş olsun. Bir başka köşede meşe ağacı parçalarının dizilmesiyle oluşturulmuş abajur çıkıyor karşınıza ya da kırmızı ağaçtan yapılma abajurlar. Ahşap biblolar, deniz kabuklarından süsler, duvara monte açılır kapanır masalar…

Kısacası evinizi dekore ederken farklı bir sanatsal dokunuşa ihtiyaç duyuyorsanız Çivi Atölyesi bunu size sağlıyor.Eğer yerinde görmek isterseniz Çivi Atölyesi’ni şu anda Gürsel Mahallesi, Kağıthane / İstanbul adresinde bulabilirsiniz. Ayrıca 0539-575-4257 nolu telefondan kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sipariş vermek için yazımıza yorum bırakırsanız size ulaşmalarını da sağlayabiliriz.

Sizi çeşitli ürün görselleri ile başbaşa bırakıyorum.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Bir yorum

  1. Oldukça marjinal ve yaratıcı ürünler, kafamda böyle bir çalışma yaptırmak vardı, notu aldım ilerleyen günlerde ilgili kişiyle görüşebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*