22 Kasım 2021
Anasayfa » Makyaj ve Güzellik » At Kuyruğu Saç Modelleri
At Kuyruğu Saç Modelleri

At Kuyruğu Saç Modelleri

Sanırım en kolay yapılan saç modeli hangisidir diye sorsak tüm bayanlar at kuyruğu modelini seçerdi. Kolay hazırlanabilen bir model olan at kuyruğu aynı zamanda daha genç bir hava kazanmanızı da sağlamakta.  Bu basit modeli çoğu zaman podyumlarda, defilelerde dünyaca ünlü mankenlerde de görüyoruz. Özellikle Blake Lively katıldığı çoğu davette at kuyruğu saç modeli tercih eden ünlülerden birisi.

Akıllarda her zaman gençlikle eş değerde olan bir saç modeli olan at kuyruğunu yapmak için saçlarınızı geriye doğru sıkıca toplamanız ve bir toka yardımıyla sıktırmanız yeterli. Saç modelinizin daha uzun süre kalmasını istiyorsanız saç telleri ile birkaç yerden sabitlemeniz iyi olacaktır. İyi yapılmış bir at kuyruğu saç modeli alın, elmacık kemikleri ve kaşlarınızın daha yukarı kalktığını hafifçe hissettirdiğinde anlaşılır. Sıkı yapılmış bir at kuyruğu biraz canınızı da yakabilir. Bu yüzden saçlarınızın gerginliğine dikkat etmelisiniz. Yukarıda toplanan saçlar yüzünüzü de daha yukarı kalkık ve genç, diri göstermekte her zaman.

At kuyruğu saç modeli örneklerinden oluşan görsel galerimiz ile yazımızı sonlandırıyoruz. Galerimizi inceleyerek farklı yüz hatlarına ve farklı saçlara sahip bayanların hangi at kuyruğu modellerini tercih ettiklerini öğrenebilirsiniz.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*