25 Ekim 2021
Anasayfa » Makyaj ve Güzellik » Kaküllü Saç Modelleri
Kaküllü Saç Modelleri

Kaküllü Saç Modelleri

Bahar gelince doğa kendini yenilemeye başlar. Biz bayanlar da bazen değişiklik yapmak isteriz. Bu yeniliği saçlarınızda yapmaya ne dersiniz? Son dönemin trend saç modeli olan kahkül modellerini bu yazımızda tanıyoruz. Kaküller ile yaza yeni ve hoş bir başlangınç yapmak elinizde.

Yandan Kakül Modelleri

Yana ayrılmış kakül modelleri en kullanışlı modellerdendir. Bu nedenle ilk olarak onu ele aldık. Düz yada dalgalı saçlarınız varsa bu model tam size göre. Kaküller yüzünüzü yumuşatıp, sevimli bir hava da katacaklar.Kakülünüzün yanında at kuyruğu veya topuz ile de çok hoş bir saç stili yakalayabilirsiniz.

yandan_kahkül_modelleri

Kısa Kakül Modelleri

En sevimli kakül modeli de kısa kahküllerdir.  Dar bir alnı olan bayanlar için en yakışan saç modeli budur. Farklı bir görünüm yakalamak için siz de deneyebilirsiniz.

kısa_kahküller

Kaş Hizasında Kakül Modelleri

Yuvarlak yüzlü bayanlara en yakışan saç modeli de kaşa kadar olan kaküllerdir. Yüzünüzü yumuşatır ve daha uzun görünmesini sağlar. Ayrıca daha seksi görünmenizi de sağlar. Düz saçlarınız da varsa rahatlıkla bu modeli seçebilirsiniz. Dalgalı veya kıvırcık saçlarda ise pek önerilmemektedir.

kaş-hizasında-kahkül-modelleri

Çerçeve Kakül Modelleri

Gözlerinizin yanlarına düşen iki yana ayrık kaküller kare yüzlü bayanlara çok yakışmaktadır. Elmacık kemiklerinizi öne çıkaran bu model yüz güzelliğinizi vurgular.

perçem_modelleri

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*