28 Eylül 2021
Anasayfa » Makyaj ve Güzellik » Işıldayan Saçlarla Güzelleşin
Işıldayan Saçlarla Güzelleşin

Işıldayan Saçlarla Güzelleşin

Ahenkle dans eden, ışıldayan parlak saçlar tüm kadınların rüyası ve erkeklerin de en çok beğendiği saç modelleri arasında yer almaktadır. Siz de saçlarınızda değişiklik yapmak istiyorsanız, tüm saç rengini değiştirmek yerine ufak dokunuşlarla saçlarınıza ışıltılar katabilirsiniz. Bu değişiklik hem daha canlı ve havalı saçlara sahip olmanızı sağlar hem de trend görünmüş olursunuz.

Saçlara gölge nasıl atılır?

Işıltı atma denilen işlem yapılırken saçınızın renginin 1-2 ton açığı renk saç uçlarınıza uygulanıyor. Bu sayede saçlarınız doğala yakın bir ışıltı kazanmış oluyorlar. Bu işlem için çok açık ton boya seçilirse kötü görünüm olabiliyor. Buna dikkat etmeniz gerekiyor.

Ünlülerin Saç Sırları

Doğal kahverengi renk saçlara sahipseniz; aralara Angelina Jolie tarzında sarı ve bal rengi gölgeler attırabilirsiniz. Bu yöntem yüzünüzü daha renkli gösterecektir.

Koyu renk saçlara sahip bayanlar ise Mila Kunis’i örnek alarak saç boylarına yoğun gölgeler attırabilirler. Yüzünüzü daha yumuşak ve güzel gösterecek aynı zamanda da gözlerinizin tüm güzelliği ile önplana çıkacaktır.

Küllü kahve renk saçınız varsa doğal bir görünüm için seyrek gölgeler attırarak Katie Holmes gibi elegan bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Siz de Jennifer Lopez’in saç tarzını beğeniyorsanız onun gibi kahverengi saçlara, koyu sayı ya da açık tonlarda altın rengi dokunuşlar yaptırabilirsiniz.

Kestane rengi saçınız varsa Victoria Beckham gibi karamel tonlarda gölgeler uygulatabilirsiniz.

Saç renginizin 2-3 ton açığını aralara gölgeler seklinde yaptırarak Emma Watson tarzı hareketli görünen bir saç modeline sahip olabilirsiniz.

Salma Hayek gibi esmer bir bayansanız saç uçlarınıza açık tonlarda kızıl kahve gölgeler yaptırmayı düşünebilirsiniz. Saçlarınızı daha canlı ve ışıltılı gösterecektir.

En Güzel Saç Modelleri

Sizler için bu yılın en güzel ışıltılı saç renkleri ve ışıltılı saç modellerini derledik. Uzun ışıltılı saç modelerinin ağırlıklı olduğu bir fotoğraf galerisi oldu. Resimleri daha iyi görebilmek için üzerlerinde tıklamanız yeterlidir.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*