9 Nisan 2021
Anasayfa » Moda Dünyası » Kıyafetlerde Su Yeşili Trendi
Kıyafetlerde Su Yeşili Trendi

Kıyafetlerde Su Yeşili Trendi

Birkaç sezondur moda renkler arasında yerini koruyan su yeşili, bu sezonda da trend kıyafetlerde sık göreceğimiz renklerden birisi. Gece mavisi, turuncu, neon renkler ve su yeşili bu sezonun çok tercih edilen renkleri arasında yer alıyor. Su yeşili hemen her bayana uyan bir kombini bulunabilen çok kullanışlı bir renk olma özelliği taşıyor. Sizin de gardrobunuzda mutlaka olması gereken renklerden birisi.

Yeni sezon moda dünyasını yakından takip ediyorsanız su yeşili etek modelleri ve su yeşili pantolonlar dikkatini çekmiştir. Kombin yapması da çoğu renge göre daha kolay bir renk su yeşili. Örneğin su yeşili pantolon, şık bir siyah bluz ile çok uyumlu bir kombin olarak kullanılabilir.

Aksesuarları da çok güzel kaldırır su yeşili renk. Özellikle turkuaz ile birlikte kullanıldığında harika olduğunu düşünüyorum. Turkuaz takılarla birlikte giyilmiş bir su yeşili elbise sizi muhteşem gösterecektir.

Bu sezonda ayakkabılardaki canlı renk modası da su yeşilini boş geçmedi. Su yeşili ayakkabılar vitrinlerde yerini almaya başladı bile.

Su yeşili abiye modellerinde de sık kullanılmaya devam ediyor. Özel günlerinizde, davetlerde giyeceğiniz elbiseleri su yeşili olarak seçmeniz dikkatleri çekmenize neden olabilir.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*