28 Kasım 2017
Anasayfa » Moda Dünyası » Kışın Trendi Deri Kıyafetler ve Kombinleri
Kışın Trendi Deri Kıyafetler ve Kombinleri

Kışın Trendi Deri Kıyafetler ve Kombinleri

Kış aylarında soğuktan korunmak önceliği aldığı için biz bayanlar kombin yaratmakta bazen zorluklarla karşılaşabiliriz. Bu kış sezonunda imdadımıza deri kıyafetler ve kombinleri yetişiyor. Dikkati çeken deri ceketler, deri etekler ve deri pantolonlar reyonlarda satın alınmayı bekliyorlar.

Deri pantolon modelleri bu sezon dikkati çeken parçalar arasında yer alıyor. Sokak modasının da vazgeçilmezleri arasında yer alan deri pantolonlar, farklı tasarımlar ve farklı kombin seçeneklerle bizleri bekliyorlar. Özellikle dar kesim deri pantolonları ister iddialı bluzlar ile isterseniz de birbirinden güzel yeni moda bayan kazak modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Deri pantolonların kobinlerinde çok geniş seçeneklere sahibiz. Ayakkabıları olsun, çantaları olsun, farklı renk tonları ile siyaha uydurabiliriz.

Bir diğer deri kıyafetimiz, deri montlar. Deri montları seçerek etkileyici ve iddialı bir stile rahatlıkla kavuşabiliriz. Giderek daha da soğuyan havaları göz önünde bulundurarak olursak kürk yakalı deri mont modellerini seçmemiz de yerinde bir seçim olabilir. Deri montun yanında kombini renklendirmek için çanta ve ayakkabılarda dikkat çekici tonlarda seçimlere gidebiliriz. Deri pantolonlarda siyah haricinde renkler de bu sezon dikkati çekiyor. Özellikle kiremit rengi, yeşil ve mavinin tonlarında deri pantolonlar ile hem daha canlı hem de daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Önerilerimiz doğrultusunda sizler için derlediğimiz deri kıyafet kombinleri galerisini incelemenizi öneririz.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*