29 Kasım 2017
Anasayfa » Moda Dünyası » Bayan Eldiven Modelleri
Bayan Eldiven Modelleri

Bayan Eldiven Modelleri

Bayanlar için zarafetin tamamlayıcısı aksesuarlardan birisi de eldivenlerdir. 2015 bayan eldiven modelleri de bu kanıyı doğrular nitelikte, birbirinden şık, birbirinden güzel modeller mağazalarda incelenmeyi beklemekteler. Eldivenler türüne göre hem kaban gibi dışarıda kullanılan kıyafetlerle, hem de gece elbiselerini ile kullanıldığında salon gibi iç ortamlarda her zaman giyene şıklık katarak görevini başarıyla yerine getirmektedir.

Yeni sezon eldivenlerde bir sürü farklı malzeme de tercih edilmiş. Buda biz bayanlara onlarca, yüzlerce farklı seçenek sunmakta tabii ki. Bayan eldivenlerinde dikkati çeken malzemeler şöyle deri, kürk, süet, rugan, örgü, dantel, yün, kadife. Ayrıca şeffaf malzemelerden yapılmış birçok eldiven bulmak mümkün.

Eldiven modellerini inceleyecek olursak, düz uzun dirsek üstü denilen eldivenler bu sene dikkati çok çekecekler. Bu eldivenleri retro izler barındıran tüm elbiseleriniz ile kullanabilirsiniz. Ayrıca uzun eldiven sevmeyenler için bu sezon birbirinden güzel çeşitleri ile bilekte biten kısa eldivenler de vitrinlerde boy göstermekte.

Ayrıca daha çok rock müzik sevenlerin kullanması ile dikkat çeken parmaksız eldivenler de bu sezonda genel kullanıma açılacaklar. Spor esintiler taşımak isteyenlere öneririm.

Sezonun trend bayan eldiven modellerini galerimizde detaylıca inceleyebilirsiniz.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*