22 Kasım 2021
Anasayfa » Moda Dünyası » 2016 İlkbahar Yaz Gelinlik Trendleri
2016 İlkbahar Yaz Gelinlik Trendleri

2016 İlkbahar Yaz Gelinlik Trendleri

Gelinlik modasına yön veren ünlü moda tasarımcıları 2016 ilkbahar yaz gelinlik trendlerini belirleyecek tasarımlarını defilelerde tanıtmaya başladılar. Ufukta düğün varsa şimdiden 2016 yılı için tasarlanan gelinlik modellerine göz gezdirip fikir sahibi olmakta fayda var. 2016 modasına şimdiden hazır olup trend bir gelin olmak elinizde!

Haydi hep birlikte önümüzdeki sezonun trend gelinlik modellerini inceleyelim.

Kısa Kollu Gelinlik Modelleri

Gelinlik denilince akla gelen en önemli isimlerden Reem Acra, Jenny Packham, Oscar de la Renta ve Marchesa gibi isimler yeni sezon koleksiyonlarında kısa kollu gelinliklere yer vermişler. İster dantelli olsun, ister işlemeli, ister transparan ya da fırfırlı farklı modeller kısa kollu olarak hazırlanmışlar.

kısa kollu gelinlik modelleri

Kat Kat Gelinlik Modelleri

Prenses gibi bir gelin olma hayali kuran o küçük kızlar buralarda mısınız? Küçüklük fikirleriniz değişmediyse ve bu gelinlikleri giyecek cesaretiniz hala varsa bu gelinlikler kesinlikle ilginizi çekecekler. Carolina Herrera, Vera Wang, Monique Lhuillier gibi ünlü markalar katlı gelinliklerde trende yön veren isimler olarak dikkati çekiyor.

kat kat etek modelleri

V Yaka Dekolteli Gelinlik Modelleri

Derin V yaka dekolte giysiler seksi bir görünüm kazanmanın en etkili yollarından bitisi. Ancak gelinlikte v yakaları nasıl bulursunuz bilemiyorum. Bayağı cesur gelinler için bu gelinlik modelleri doğrusu. Yine de dekoltesi azaltılmış bir şekilde v yaka da tercih edilebilir. Dantelle desteklenmiş modelleri de düşünebilirsiniz. Lela Rose, Naeem Khan ve Reem Acra gibi gelinlik markalarında v yaka gelinlikleri bulmak mümkün.

V Yaka Dekolteli Gelinlik Modelleri

Gelinlik Yerine Takım Elbise

Bizim insanımızın kültürüne çok uygun olmasa da  beyaz takım elbise de gelinlik yerine düşünülebiliyor. Genç kızların tercihleri arasında pek yeri olacağını düşünmesek de modern bir görünüme sahip olan bu takımları giymek isteyecek gelinler de illa ki olacaktır.

Gelinlik Yerine Takım Elbise

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*