21 Kasım 2021
Anasayfa » Moda Dünyası » 2015 – 2016 En Güzel Uzun Abiye Modelleri
2015 – 2016 En Güzel Uzun Abiye Modelleri

2015 – 2016 En Güzel Uzun Abiye Modelleri

Yaz mevsimi geldi, düğünler de aldı hızını gidiyor artık. Eş-dost, akraba, arkadaş, konu komşu düğünlerine sıradan elbiselerle gidilmez. Bir giydiğinizi bir dahakine giymek de olmaz. Biz de sizler için trend uzun abiye modelleri incelemesi yaptık. Birbirinden güzel uzun abiyeler bu yazımızda.

Uzun abiye denilince pek çok seçeneğe sahibiz. Düzgün bir vücudunuz varsa ve cesur bir bayansanız bacak dekolteli elbise veya göğüs dekolteli abiye tercih edebilirsiniz. Abiyeyi almaya karar vermeden birkaç deneme yapmanızı öneririm. Mümkünse zevklerinizin uyuştuğu bir kişi ile birlikte değerlendirme yapmanız faydalı olacaktır. Örneğin sırtı açık elbise denerken dışarıdan bir gözün değerlendirmesi daha faydalı olabilir.

2015 yaz sezonunun favori renklerini incelersek mavi, yeşil, kırmızı, turkuaz, sarı ve klasik siyah elbiseler ön plandalar. Bu renklerde hazır abiyeler seçebileceğiniz gibi, terziye özel olarak da diktirebilirsiniz. Fikir edinmeniz açısından hazırladığım abiye elbise modelleri galerisine göz atmalısınız.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*