23 Kasım 2021
Anasayfa » Dekorasyon » 2015 Vanessa Mobilya Koltuk Modelleri
2015 Vanessa Mobilya Koltuk Modelleri

2015 Vanessa Mobilya Koltuk Modelleri

İnegöl’de 1999 yılından bu yana faaliyette bulunan Vanessa mobilya; kaliteli ve özgün mobilyaları ile hem ülkemizde hem de farklı ülkelerde önemli mobilya markalarından birisi olmuştur.

Vanessa mobilya bütün mobilyalarında kaliteden ödün vermeyen, özgün tasarımlara sahip, modern çizgisini koruyan ve sürekli yenilikler ekleyen dinamik bir markadır. Ev dekore edenlerin mutlaka incelemesi gereken kataloglara sahiptirler. Koltuk takımlarında rahatlık ve kullanışlılık arayanlar mutlaka Vanessa koltuk takımlarını incelemelidir.

Yeni sezon ürünleri incelediğimizde süet ve deri kumaşların tercih edildiği modelleri görmekteyiz. Yemek ve yatak odalarında oldukça şık ürünler göze çarpmakta.

Yazımızın sonundaki galeriden ürünleri inceleyebilirsiniz.

KafeBayan Facebook Sayfası

Hakkında Janset

6 yorum

 1. Merhabalar arkadaşlar.
  Öncelikle kendimi tanıtarak başlamak istiyorum.
  Ben bir üniversitede Mobilya ve Dekorasyon Programında 8 yıldır Öğretim Görevliliği yapan birisiyim.
  Ayrıca bunun öncesinde lise hayatımla birlikte sektöre girip Üniversiteden esnasında ve sonrasında Kelebek Mobilyada stajyer, Isparta’da 45 kişinin çalıştığı bir fabrikada üretim planlama biriminde ve Antalya’da 80 kişinin çalıştığı bir fabrikada Üretim Sorumlusu olarak çalışmış ve halen üniversite özel sektör işbirliğini en iyi başaranlardan biriyimdir. Yani sektörde oldukça tecrübeli birisiyim diyebilirim.
  Peki, neden gittin de Vanessa’ dan aldın diye sorarsanız; ürünlerde kullanılan malzemenin özellikle kumaşın iyi olduğu ayrıca satıcı arkadaşın ilgisi ve aradığımız özelliklerde tasarımın o modelde olduğunu söyleyebilirim.
  Şimdi ürünle ilgili neler oldu onu anlatayım.
  1. Ben maalesef ki bir Vanessa koltuk kullanıcısıyım. Koltuğum BELLA modeli. Koltukta ilk aldığımız andan itibaren ayak kısmında tahta kurdu dediğimiz böcekler oluştu ve bir süre sonra şikayetimiz üzerine değiştirildi ancak bir süre 3-4 ay sürdü. Tabi biz şikâyetimizi inisiyatif kullanarak sözlü olarak ilettik ama resmi ne ise onu yapmak gerekirmiş.
  2. İkincisi koltukla gelen kırlentlerin bazılarının şeklinin şemalının ters döndüğünü gördük ve bir tane kırlenti ayak değiştirmeye geldiklerinde götürdüler ki gidiş o gidiş 3 ay sonra değişti.
  3. Üçüncüsü koltuğun oturma yerindeki süngerlerin altındaki cırt cırtların alt kısmındaki karşılığı olmadığı için alt kısımdaki astarda yırtılma oldu bu durumun evde düzeltilmesinin mümkün olmadığını belirtmeme rağmen boşuna koltuğun ayağını ve astarını bir kez daha sökerek boşu boşuna yıpranma gerçekleşti. Daha sonra koltuğu götürelim dediler bu defa ben giden 3 ayda geliyor diye vermedim ve resmi başvuru yaptım firma buna cevap vermeyince Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvuru gerçekleştirdim ama oraya da hala cevap vermediler.
  Ancak bu bana ders oldu arkasında kurumsal sağlam bir firma yoksa almayın.
  tdalgar@hotmail.com

 2. Takip ediyorum teşekkürler

 3. ofis kanepeleri

  İçeriğiniz için teşekkürü bir borç bilirim 🙂

 4. konya dekorasyon

  Çok farklı modeller var. Özellikle de krem olan çok güzelmiş.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*